Osnovna škola: Jovan Jovanović Zmaj

Настава у време пандемије - страница са информацијама

Новости у нашој школи

Хуманитарна васршња продајна изложба

Хуманитарну продајну изложбу организовали су ученици под покровитељством наставника верске наставе, грађанског васпитања, хемије, домаћинства и разредне наставе.

Дан планете Земље

Ученици четвртог разреда обележили 22.април Дан планете Земље Тема ове године је

Мислиша 2024.

Резултати такмичења "Мислиша" Наши успешни млади математичари: Вук Мишић (2. разред) - 3. награда Лазар Цветковић (4. разред) - 3. награда Дуња Станојковић (1. разред) - похвала Немања Динчић (1. разред) - похвала Матеја Марковић (2. разред) - похвала

Дан заштите природе

Ученици су у школском окружењу садили цвеће-украсили школско двориште.Друштвено-користан рад је са циљем промовисања једнакости полова и превенцији од насиља. На овај начин истичемо промовисање заштите природе, животне средине, очување тековина традиције, промовисања родне равноправности кроз различита занимања-ботаничар, биолог, еколог, али и хигијеничар ,чувар природе.(1.-4.)

Дан заштите природе

Архива...